Nabídka práce skladník/ce - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/CE v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. (04335813). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 58 875 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
skladník/ce
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
22 570 až 58 875 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující informace:
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici skladník/ce.

Pracovní náplň: přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží, vydávání zboží zákazníkům apod.

Požadujeme: výuční list, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku výhodou, zkušenost s prací ve skladu výhodou, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Pracovní doba - směnný provoz - po-ne - 8-20 otevírací doba bauMaxu - (směny dlouhé 10-12 hodin dle rozpisu)
Mzda dle odvedené práce, prodejnosti a výsledků od 22.570 - 58.875 Kč
Nabízíme: atraktivní podmínky, garantované prémie, velmi nadstandardní mzdové ohodnocení, práci na HPP.

Nástup možný ihned, nebo dohodou.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, prémie

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67039186
Zaměstnavatel:
BM ČESKO s.r.o. (04335813)
Kde budete pracovat:
BM ČESKO s.r.o. - Skandinávská
Kontaktní údaje:
Tel.: 267 289 176, 608 745 528
E-mail: Kadrycz7@baumax.cz