Nabídka práce obchodní zástupce/kyně POS produktů - Žatec na Lounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ POS PRODUKTŮ v lokalitě Žatec na Lounsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel Sittardia s.r.o. (25431536). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
obchodní zástupce/kyně POS produktů
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
40 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Zeyerova 1456, 438 01 Žatec
Náplň práce:
akvizice nových zákazníků v B2B, péče o stávající zákazníky
telefonická a e-mailová komunikace se zákazníkem
tvorba cenových nabídek
obchodní schůzky
prodej POS produktů - stojanů, dekorativních palet aj., jsme jejich provovýrobci
Upřednostňujeme:
výborné komunikační schopnosti
schopnost klást obchodní otázky na problémy a potřeby zákazníka
aktivně naslouchat
orientace na výsledek
schopnost učit se obchodní dovednosti, materiály, technologie, produkty
pokročilou práci na PC, ŘP B
praxe v polygrafii/signmakingu výhodouvítána
Nabízíme:
fixní mzdu a variabilní odměnu dle výsledků
benefity dle dohody
příspěvek na dojíždění/benzina karta
profesní růst
vlastní grafické a výrobní zázemí
v případě profesionality možný homeoffice
kontakt:tel.: 414113722, e-mail: martin.kaderavek@sittardia.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67039331
Zaměstnavatel:
Sittardia s.r.o. (25431536)
Kde budete pracovat:
Sittardia s.r.o., pracoviště Žatec
Kontaktní údaje:
Tel.: 414113722
E-mail: martin.kaderavek@sittardia.cz

Další nabídka práce podle lokality