Nabídka práce Dělník v pekárenské výrobě - EXPEDICE + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- Kč - Havířov na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK V PEKÁRENSKÉ VÝROBĚ - EXPEDICE + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK AŽ 30 000,- KČ v lokalitě Havířov na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel SEMAG spol. s r.o. (43962394). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je 31 500 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Dělník v pekárenské výrobě - EXPEDICE + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- Kč
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
27 000 až 31 500 Kč
Máš rád vůni pečiva a jsi manuálně zručný? Pokud jsi spolehlivý a máš chuť se učit nové věci, přidej se k nám. Do menšího kolektivu přivítáme nového kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:
˘volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - expedice - expedování pekařských výrobků
˘příprava a vychystávání pečiva dle dodacích listů pro odběratele
˘směnný provoz (pondělí - neděle)
˘převážně noční směny od 19,00 hod, nepravidelné odpolední směny
˘zkušenosti s expedováním výhodou, není podmínkou
˘pouze na hlavní pracovní poměr
˘po zaučení možnost finančního růstu
˘zaučíme

Požadujeme:
˘vyučení
˘dobrá znalost českého jazyka (pozice není vhodná pro uchazeče z Ukrajiny)
˘výborné počty podmínkou
˘výborná manuální zručnost a rychlost
˘samostatnost
˘zodpovědnost, logické myšlení
˘pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem
˘výborný zdravotní stav
˘preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:
˘dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
˘5. týden dovolené po zkušební době
˘příplatek 50,- Kč/hod za noční směnu
˘příplatek 8,- Kč/hod za odpolední směnu
˘příplatek 20 % za práci o víkendu
˘příspěvek na penzijní připojištění
˘příspěvek na stravování
˘příspěvek na volnočasé aktivity
˘firemní akce

˘NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK PO DOBU 1. ROKU AŽ 30 000,- Kč

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, SEMAG spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67040062
Zaměstnavatel:
SEMAG spol. s r.o. (43962394)
Kde budete pracovat:
SEMAG spol. s r.o. - sídlo
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@semag.cz