Nabídka práce Náborový pracovník (personalista) - OZP - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa NÁBOROVÝ PRACOVNÍK (PERSONALISTA) - OZP v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel ČOS - Speciální servis s.r.o. (27511511). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
Náborový pracovník (personalista) - OZP
Odvětví:
Administrativa
Finance
Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
VYHRAZENO pro OZP.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na personalista@cosas.cz

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu či kolegyni.
Požadujeme: schopnost týmové práce, flexibilitu, samostatnost

Náplň práce:
- nábor nových uchazečů, vedení osobních pohovorů
- zadávání inzerce
- jednoduchá administrativní činnost - spolupráce se mzdovou účtárnou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající finanční ohodnocení + odměny
- pracovní doba denní směny, 37,5 hod týdně
- příjemné pracovní prostředí, práce v menším pracovním kolektivu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67040446
Zaměstnavatel:
ČOS - Speciální servis s.r.o. (27511511)
Kde budete pracovat:
ČOS - Speciální servis s.r.o.,
Kontaktní údaje:
E-mail: cos@cosas.cz