Nabídka práce Expedienti - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa EXPEDIENTI v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Auto Kora top s.r.o. (27789306). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 145 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Expedienti
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
145 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE:
- balení objednávek zboží a jejich expedice
- skladnické práce
POŽADUJEME:
- řidičské oprávnění sk. B
- schopnost práce v týmu
- pracovitost, spolehlivost a bezúhonnost
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu: martina.kralova@autokora.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67040591
Zaměstnavatel:
Auto Kora top s.r.o. (27789306)
Kde budete pracovat:
Auto Kora top s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: martina.kralova@autokora.cz

Další nabídka práce podle lokality