Nabídka práce Technici kvality - Lešná na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICI KVALITY v lokalitě Lešná na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel SONAVOX CZ s.r.o. (28632389). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technici kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici elektronici kontroly kvality, laboranti
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
32 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za zajištění kvality, spolupráce při řešení interních a externích reklamací, tvorba 8D reportů, spolupráce na zavádění nových projektů, vzorkování v zákaznickém portále, komunikace se zahraničím - převážně emailem, reporting, podílení se na neustálém zlepšování metod.
POŽADUJEME: práce na PC, znalost AJ, pečlivost, spolehlivost.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá mezi 8-14 hod. na čísle 556 674 011 nebo emailem na adresu: mzabcikova@sonavox.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67041092
Zaměstnavatel:
SONAVOX CZ s.r.o. (28632389)
Kde budete pracovat:
SONAVOX CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 556 674 011
E-mail: mzabcikova@sonavox.cz