Nabídka práce Manipulant /manipulantka - Lipník nad Bečvou na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULANT /MANIPULANTKA v lokalitě Lipník nad Bečvou na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel FRITPOM s.r.o. (26858410). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 34 000 Kč .

Pracovní pozice:
Manipulant /manipulantka
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
34 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování obědy za zvýhodněnou cenu
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
manuální práce - obsluha strojů na zpracování zeleniny
Poznámka:
Z důvodu manipulace s břemeny o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže.

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B - nutný; oprávnění k obsluze VZV

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: pomfrit@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67043710
Zaměstnavatel:
FRITPOM s.r.o. (26858410)
Kde budete pracovat:
FRITPOM s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: pomfrit@seznam.cz