Nabídka práce Konstruktér - konstruktérka - Trutnov

S novou nabídkou volného pracovního místa KONSTRUKTÉR - KONSTRUKTÉRKA v lokalitě Trutnov přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel Step TRUTNOV a.s. (25276956). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Konstruktér - konstruktérka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na stravování
Zvláštní prémie osobní ohodnocení, mimořádné odměny
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Vhodné i pro absolventy
NÁPLŇ PRÁCE:
* Tvorba výkresové dokumentace tlakových nádob podle norem (EN 13 445, AD2000 Merkblatt, ASME, ČSN 690010), kotlů na biomasu, případně ocelových nádrží.
* Projektová činnost - výpočty tepelné, hydraulické; veškeré podklady pro stavbu, tvorba technických zpráv kotelen na biomasu
* Spolupráce s přípravou zakázek
* Realizace výrobních zakázek v souladu se směrnicemi dle ČSN EN ISO 9001 a platných předpisů
* Pozice konstruktéra v naší společnosti dá uchazeči příležitost naučit se rozmanitou technickou práci v oblasti tvorby dokumentací podle mezinárodních standardů
POŽADUJEME:
* Vzdělání: VŠ (strojírenského/technického zaměření), vhodné i pro čerstvé absolventy/tky nebo studenty/tky v posledním ročníku (před ukončením studia) .
* Praxe ve strojírenském oboru výhodou
* Znalost technologie a materiálů
* Znalost práce na PC, Auto CAD Mechanical, Autodesk Inventor. Znalost výpočetních programů - Sant´Ambrogio , Nextgen, PVESS výhodou.
* Aktivní přístup, pečlivost, samostatnost, důslednost, zodpovědnost
* řidičský průkaz sk. B výhodou
* znalost anglického jazyka výhodou
NABÍZÍME:
* uplatnění v české firmě, působící na českém trhu přes 30 let
* odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe
* zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dodatkové dovolené, možnost vzdělávání, zvyšování kvalifikace a karierního růstu, osobní ohodnocení, mimořádné odměny aj.).
* možnost realizovat se a podílet se na vývoji nových výrobků
* školení a další vzdělávání
* nástup možný ihned
* pro studenty nabízíme spolupráci v rámci diplomové práce.
Tel. kontakt: 7:00 - 15:45 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Dovednosti:
Práce s PC Sant´Ambrogio , Nextgen, PVESS výhodou
Práce s PC - jiné Auto CAD Mechanical, Autodesk Inventor
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodou
Jiné znalost technologie a materiálů, praxe ve strojírenském oboru výhodou
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) výhodou

Reference:
67043920
Zaměstnavatel:
Step TRUTNOV a.s. (25276956)
Kde budete pracovat:
Step TRUTNOV a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 499407407
E-mail: steptrutnov@steptrutnov.cz