Nabídka práce Podsládek v malém řemeslném pivovaru - Vrchlabí na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PODSLÁDEK V MALÉM ŘEMESLNÉM PIVOVARU v lokalitě Vrchlabí na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Hendrych & synové s.r.o. (24763314). Výše nabídnuté mzdy je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Podsládek v malém řemeslném pivovaru
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pomocní dělníci ve výrobě
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
30 000 až 36 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody zaměstnanecké benefity
Poznámka k nabídce práce:
Předpoklady:
- technická a manuální zručnost
- schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat v potravinářství
- samostatnost a odpovědnost při pracovních výkonech, vyučení a zkušenosti v potravinářském oboru výhodou
- fyzická zdatnost
Dokumenty na pohovor:
- výpis z rejstříků trestů (max 1 měsíc starý)
- aktualizovaný životopis
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
Náplň práce: stáčení piva do obalů, šrotování sladu, mytí obalů, manipulace s materiálem, úklid výrobních a skladovacích prostor, sanitace pivovarské technologie, převádění piva mezi tanky, vaření piva
Nabízíme: uplatnění v zavedené společnosti, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu, 20 dnů dovolené
Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Vojtěch Hendrych - vojtech.hendrych@pivohendrych.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Jiné technická a manuální zručnost, vyučení a zkušenosti v potravinářství výhodou

Reference:
67045155
Zaměstnavatel:
Hendrych & synové s.r.o. (24763314)
Kde budete pracovat:
Hendrych & synové s.r.o. - Rodinný pivovar Hendrych
Kontaktní údaje:
E-mail: vojtech.hendrych@pivohendrych.cz

Další nabídka práce podle lokality