Nabídka práce Správce/správkyně sociálních sítí, copywriter - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ, COPYWRITER v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel VIVACO s.r.o. (25959263). Výše nabídnuté mzdy je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Správce/správkyně sociálních sítí, copywriter
Odvětví:
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Umělečtí grafici
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
26 000 až 28 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
Nástup dle domluvy.
Společnost Vivaco, výrobce a prodejce kosmetiky, hledá správce sociálních sítí a tvůrce obsahu.Požadujeme zkušenosti se správou sociálních sití FB a INSTAGRAM, znalost práce s grafickými programy, kreativní myšlení a aktivitu.

Náplň práce: tvorba příspěvků na sociálních sítích,nastavování reklamních kampaní, editace a tvorba obsahu pro e shop , focení + natáčení

Kontakt POUZE emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67046559
Zaměstnavatel:
VIVACO s.r.o. (25959263)
Kde budete pracovat:
VIVACO s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: oversale@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality