Nabídka práce Výrobní seřizovač (m/ž) - Vsetín, Bobrky - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝROBNÍ SEŘIZOVAČ (M/Ž) - VSETÍN, BOBRKY v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Kayaku Safety Systems Europe a.s. (25114638). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Výrobní seřizovač (m/ž) - Vsetín, Bobrky
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů a zařízení na výrobu střeliva a výbušnin
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc Týden dovolené navíc
Podnikové stravování Dotované stravování/stravenky
Jízdní výhody Příspěvek na dopravu dle km
Zvláštní prémie Roční bonusy
Do našeho výrobního týmu ve vsetínských Bobrkách hledáme novou posilu (m/ž) na pozici
VÝROBNÍ SEŘIZOVAČ:

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM
- seřizování výrobních linek
- předepsané kontroly výrobků
- zodpovědnost za svěřené pracoviště

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
- SOU nebo SŠ strojírenského zaměření
- praxi v oblasti strojírenství výhodou
- znalost práce na PC
- technické myšlení, pečlivost, trpělivost
- ochotu a schopnost učit se novým věcem
- zodpovědnost a samostatnost

BONUSY A VÝHODY
- odpovídající finanční ohodnocení (mzdy navýšeny od dubna 2024!)
- v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
- týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna
- 8000 Kč/rok na sport, kulturu a zdraví
- dotované stravování/stravenky (160 kč)
- finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
- výhodné mobilní tarify
- úrazové a penzijní připojištění

Těšíme se na Vaše životopisy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Reference:
67048469
Zaměstnavatel:
Kayaku Safety Systems Europe a.s. (25114638)
Kde budete pracovat:
Kayaku Safety Systems Europe a.s. 03
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 163 089
E-mail: m.galdova@kse-cz.com

Další nabídka práce podle lokality