Nabídka práce KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Kutná Hora

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ/KUCHAŘKA v lokalitě Kutná Hora přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel JE plus EM 2016, s.r.o. (05320127). Výše nabídnuté mzdy je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
KUCHAŘ/KUCHAŘKA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
45 000 až 55 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
" příprava teplých a studených pokrmů podle receptur,
" organizování a řízení práce pomocných sil v kuchyni,
" obsluha technologických zařízení v provozu,
" spolupráce při tvorbě MENU,
" kontrola kvality surovin a pokrmů,
" dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů.

Kvalifikace k výkonu povolání:
" střední vzdělání s výučním listem v oboru kuchař-číšník, práce ve společném stravování - velkou výhodou,
" možno nahradit prokazatelnou praxí v oboru v min. délce 2 roky,
" časová flexibilita,
" pečlivost, spolehlivost a samostatnost.

Vzdělání možno nahradit adekvátní praxí v oboru. 12ti hod. směny, systém krátký/dlouhý týden.

Zaměstnanecké výhody:
" férové mzdové ohodnocení,
" osobní ohodnocení dle pracovního výkonu,
" plně hrazené stravování,
" příjemný kolektiv,
" nadstandardní pracovní prostředí ve zcela nové, moderně vybavené provozovně,
" individuální péče při zaškolování do pracovní pozice.

V případě zájmu pište na uvedený email, volejte v čase 8:00 - 11:00 hod, Pondělí - Pátek, možný je i osobní kontakt: Kozlovna Barborský dvůr, Komenského náměstí 38, 284 01 Kutná Hora
v čase 8:00-11:00 hod., PONDĚLÍ - PÁTEK - domluvit předem telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67049085
Zaměstnavatel:
JE plus EM 2016, s.r.o. (05320127)
Kde budete pracovat:
JE plus EM 2016, s.r.o. KH
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 511 322
E-mail: 4becka@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality