Nabídka práce *Laborant/ka vývojové laboratoře - Bystřice nad Pernštejnem - Bystřice nad Pernštejnem na Žďársku

S novou nabídkou volného pracovního místa *LABORANT/KA VÝVOJOVÉ LABORATOŘE - BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM v lokalitě Bystřice nad Pernštejnem na Žďársku přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel CORMEN s.r.o. (25547593). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
*Laborant/ka vývojové laboratoře - Bystřice nad Pernštejnem
Odvětví:
Výroba a provoz
Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
29 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky, sick days, zaměstnaneckou slevu na výrobky, firemní akce atd.
Hledáme vhodného pracovníka / pracovnici na pozici: Laborant/ka vývojové laboratoře
Náplň práce:
" Spolupráce na vývoji čisticích a kosmetických produktů - příprava laboratorních vzorků
" Provádění testů účinnosti a stability
" testování surovin pro jednotlivé aplikace, komunikace s dodavateli surovin
" provádění vstupní a výstupní kontroly
" vypracování technologických postupů pro zavedení produktů do výroby, evidence receptur, kalkulace
" spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby
" stanovení parametrů výstupní kontroly pro laboratoř kontroly kvality
" základní orientace v chemické legislativě
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání chemického směru
" znalost práce v laboratoři
" práce na PC - Windows, MS Office, Outlook, internet
" znalost AJ výhodou - zejména pro studijní účely, komunikace s dodavateli
" organizační schopnosti
" flexibilita, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, ochota se vzdělávat a odborně růst
Co Vám můžeme nabídnout:
" práci ve stabilní české společnosti a přátelském pracovním kolektivu
" kreativní práci s možností podílet se na vývoji nových produktů
" mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
" možnost profesního, osobního a finančního růstu, zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení
" zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, zaměstnaneckou slevu na výrobky, firemní akce atd.)
- nástup možný dle dohody
První kontakt emailem: zamestnani@cormen.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC Windows, MS Office, Outlook, internet

Reference:
67049291
Zaměstnavatel:
CORMEN s.r.o. (25547593)
Kde budete pracovat:
CORMEN s.r.o. - pracoviště Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktní údaje:
E-mail: zamestnani@cormen.cz

Další nabídka práce podle lokality