Nabídka práce Pekař - Pekařka / Mísič - Mísička - Trutnov

S novou nabídkou volného pracovního místa PEKAŘ - PEKAŘKA / MÍSIČ - MÍSIČKA v lokalitě Trutnov přichází na pracovní trh ke dni 16.05.2024 firma - zaměstnavatel Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. (46505083). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 120 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Pekař - Pekařka / Mísič - Mísička
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pekaři
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Noční provoz
Změněno dne:
16.05.2024
Mzda:
120 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění, výrobky a služby se slevou
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- odborné pekařské činnosti - obsluha mísícího centra - mísení těst dle stanovených parametrů
- dodržování a kontrola technologických postupů a výtěžnosti
- vedení výrobních záznamů
- efektivita a produktivita práce na svěřeném úseku
Požadujeme:
- SOU/SŠ či prokazatelnou praxi na podobné pracovní pozici min. 3 roky
- znalost receptur a technologických postupů (zaučíme)
- svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
- nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod.
Benefity:
- příspěvek na penzijní připojištění
- výrobky a služby se slevou
Prac. poměr na dobu určitou (6 měsíců s předpokladem prodloužení).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Jiné praxe min. 3 roky

Reference:
67051761
Zaměstnavatel:
Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. (46505083)
Kde budete pracovat:
Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. - Trutnov Zahradní
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 245 299
E-mail: rp@pekarnynachod.cz

Další nabídka práce podle lokality