Nabídka práce FAKULTA TEXTILNÍ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU ODĚVNICTVÍ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA TEXTILNÍ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU ODĚVNICTVÍ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 10.05.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA TEXTILNÍ - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU ODĚVNICTVÍ
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
10.05.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: pedagogická, vědecko-výzkumná a publikační činnost se zaměřením na oblast strojů a zařízení v oděvní výrobě, vývoj nových měřicích metod, aplikace 3D tisku, oblast smart oděvů, aplikace elektroniky v oděvech, monitorování životních funkcí člověka, vedení bakalářských a diplomových prací, příprava a realizace výzkumných projektů, sebevzdělávací aktivity. DOVEDNOSTI: schopnost odborného vedení ve výuce i řešení bakalářských a diplomových prací, teoretické i praktické zkušenosti v měřicích metodách, materiálech a technologiích souvisejících s oborem, znalost běžného kancelářského software, schopnost rychle zvládnout další softwarové nástroje dle potřeby, schopnost prezentovat vědecké výsledky ústní a písemnou formou, schopnost vědecké kreativity a práce v týmu, znalost Aj slovem a písmem, pro zahraniční uchazeče: předpoklad plynulé komunikace v ČJ slovem i písmem (bude prověřeno případně při ústním pohovoru), samostatnost, komunikativnost, schopnost systematické práce, pracovní flexibilita, odpovědnost a aktivní přístup k práci, výhodou: přehled o technologiích a zařízeních v oděvní výrobě, znalost některých programovacích jazyků a software Autodesk. VZDĚLÁNÍ: vědecká hodnost Ph.D. v textilním oboru, způsobilost pro pedagogickou činnost spolu s doloženou předchozí pedagogickou praxí. PRAC.POMĚR: 100% úvazek, prac.sml. - na dobu určitou do 30.06.2027. NÁSTUP: 01.07.2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: odborný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy.
Zaměstnanecké výhody: Ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc
Přihlášku s dokumenty doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 09.06.2024. Výběr. řízení je od 10.05.2024 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) slovem i písmem
Čeština (aktivní) slovem i písmem

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
67053448
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta textilní
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa