Nabídka práce FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY- DOCENT/KA popř. ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA VE FUNKCI VEDOUCÍ/HO ATELIÉRU PRO KATEDRU ARCHITEKTURY - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY- DOCENT/KA POPŘ. ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA VE FUNKCI VEDOUCÍ/HO ATELIÉRU PRO KATEDRU ARCHITEKTURY v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 21.05.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (32 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY- DOCENT/KA popř. ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA VE FUNKCI VEDOUCÍ/HO ATELIÉRU PRO KATEDRU ARCHITEKTURY
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Docenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
32
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
21.05.2024
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: zajištění výuky v architektonickém ateliéru se zaměřením na architektonický design, prostorové umění, 3D tisk a jeho využití v architektuře, využívání nástrojů digitálního designu a nových výrobních technologií, rozvíjení mezioborové spolupráce, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, příprava a realizace exkurzí se studenty, podíl na administrativním a praktickém provozu katedry. DOVEDNOSTI: znalosti v oboru architektury, urbanismu, architektonického designu, prostorového umění, 3D tisku, schopnost využívat soudobé nástroje digitálního designu a nové výrobní technologie, zkušenosti s vedením závěrečných prací, aktivní praktickou architektonickou činnost v oboru, vysokoškolskou pedagogickou praxi, zkušenost s řešením grantových projektů, samostatnost a dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, pracovní flexibilitu a odpovědnost, znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 (úroveň vyšší a další světové jazyky výhodou), zájem o internacionalizaci pracoviště, zapojování do mezinárodních akademických sítí. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru architektura a urbanismus, habilitaci v oboru architektura a urbanismus, popř. u uchazeče s vědeckou hodností předpoklady k zahájení habilitace do 1 roku. PRAC.POMĚR: 80% úvazek, prac. smlouva na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení. NÁSTUP: září 2024, mzd. zařazení dle vnitř. mzd. předpisu.
Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte výlučně elektronicky (volnamista@tul.cz a v kopii jitka.havlikova@tul.cz) nejpozději do 30.06.2024. Výběr. řízení je od 21.05.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň min.B2

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
67056561
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta umění a architektury
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce