Nabídka práce OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE / PORADKYNĚ ŠROUBOVACÍ TECHNIKY A AUTOMATIZACE PRO KRAJE:OLOMOUCKÝ, MORAVSKOSLEZSKÝ, ZLÍNSKÝ, JIHOMORAVSKÝ A VYSOČINA - Lázně Bělohrad na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE / PORADKYNĚ ŠROUBOVACÍ TECHNIKY A AUTOMATIZACE PRO KRAJE:OLOMOUCKÝ, MORAVSKOSLEZSKÝ, ZLÍNSKÝ, JIHOMORAVSKÝ A VYSOČINA v lokalitě Lázně Bělohrad na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 28.06.2024 firma - zaměstnavatel DEPRAG CZ a.s. (00169668). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 50 000 Kč .

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE / PORADKYNĚ ŠROUBOVACÍ TECHNIKY A AUTOMATIZACE PRO KRAJE:OLOMOUCKÝ, MORAVSKOSLEZSKÝ, ZLÍNSKÝ, JIHOMORAVSKÝ A VYSOČINA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.06.2024
Mzda:
50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme: SPŠ nebo VŠ strojní/elektro/mechatronika. Znalost práce na PC, Microsoft office (Word, Excel, Power Point), částečná znalost CAD (výhodou ne podmínkou), řidičský průkaz skupiny B, znalost anglického jazyka slovem i písmem - zejména technická, znalost německého jazyka výhodou, technické myšlení, velmi dobré technické znalosti, znalost technických výkresů, znalost robotizace a automatizace, obchodní dovednosti. Prodej šroubovací techniky a automatizace. Aktivní akvizice nových zákazníků. Prezentace produktů a služeb, tvorba nabídek s odpovídající dokumentací a prezentacemi a příprava obchodních smluv - jednání vedoucí k objednání projektů. Technická podpora k produktům. Plnění osobního plánu obratu. Podpora našich stávajících a nových zákazníků ve svěřeném regionu. Spolupráce při realizaci projektů v DEPRAG CZ a DEPRAG Amberg.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy nebo změny na dobu neurčitou.

Výhody:
Práce ve stabilní rodinné společnosti, plán osobního rozvoje, zdarma podnikové kurzy anglického a německého jazyka, sociální výhody - závodní stravování (22,-- Kč oběd), masáže, roční bonus - rentabilita, 5 týdnů dovolené, pracovní doba 7,5 hodiny, 3 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění až 8 400,-- Kč ročně.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
67058497
Zaměstnavatel:
DEPRAG CZ a.s. (00169668)
Kde budete pracovat:
DEPRAG CZ a.s. [1]
Kontaktní údaje:
Tel.: 493 771 558 (6:00- 14:00 hod.)
E-mail: personalistika@deprag.cz l.hatlova@deprag.cz

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce