Nabídka práce FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT/KA NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT/KA NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 02.07.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT/KA NA KATEDRU ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
02.07.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: pedagogická činnost v oboru mechaniky tekutin a termomechaniky, případně v oboru energetických strojů a zařízení, tzn. přednášky, zkoušení, výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních předmětů všeobecného základu a specializace včetně přípravy studijních textů, studijních opor, vedení bakalářských a diplomových prací, tvůrčí činnost, zejména samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů. Zapojení se do přípravy a řešení projektů v pozici člena řešitelského týmu, publikační činnost a sebevzdělávací aktivity. POŽADAVKY: ukončené doktorské studium v oboru Aplikovaná mechanika (mechanika tekutin, termomechanika), nebo v oboru energetických strojů a zařízení, případně v oboru souvisejícím, odborná a publikační činnost ve výše uvedeném oboru, pedagogické vzdělání, příp. pedagogická praxe výhodou, požadovaná úroveň českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, požadovaná úroveň anglického na úrovni B1, znalost dalších jazyků výhodou, trestní, občanská a morální bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost. PRAC.POMĚR: 50% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 30.09.2025 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.10.2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Plat: 35000,- Kč při 100% úvazku.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný životopis, stručná charakteristika dosavadní pedagogické, odborné, vědeckovýzkumné, příp. další tvůrčí činnosti, seznam výsledků tvůrčí činnosti, zejména publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, příp. seznam uměleckých výsledků tvůrčí činnosti, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. získání vědecké hodnosti nebo akademického titulu, pedagogickém vzdělání nebo pedagogické praxi. Přihlášku s dokumenty doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 01.08.2024. Výběr. řízení je od 02.07.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň B1
Čeština (aktivní) rodilý mluvčí

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
67068800
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta strojní
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa