Nabídka práce EKONOMICKÁ FAKULTA - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU PODNIKOVÉ EKONOMIKY A MANAGMENTU - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa EKONOMICKÁ FAKULTA - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU PODNIKOVÉ EKONOMIKY A MANAGMENTU v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 08.07.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
EKONOMICKÁ FAKULTA - ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU PODNIKOVÉ EKONOMIKY A MANAGMENTU
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.07.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: pedagogická činnost v českém a anglickém jazyce, tzn. přednášky, zkoušení, výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních předmětů všeobecného základu a specializace včetně přípravy studijních textů, studijních opor v oboru podnikové ekonomiky a managementu, vedení bakalářských a diplomových prací v oboru podnikové ekonomiky a managementu se zaměřením na strategické řízení, řízení podnikových procesů a řízení maloobchodních jednotek, tvůrčí činnost, zejména samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů v oboru shodném s pedagogickou činností (viz výše) se zaměřením, zapojení se do řešení projektů v pozici člena řešitelského týmu v oboru podnikové ekonomiky a managementu, publikační činnost a sebevzdělávací aktivity. POŽADAVKY: ukončené magisterské vzdělání v oboru podniková ekonomika, ukončené doktorské studium v oboru řízení a ekonomika podniku, odpovídající odborná a publikační činnost v daném oboru (za poslední 3 roky alespoň 1 článek v impaktovaném časopise), doložení praktické a výzkumné zkušenosti s moderními nástroji na podporu manažerského rozhodování, pedagogické vzdělání, příp. pedagogická praxe výhodou, požadovaná úroveň českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, požadovaná úroveň anglického jazyka na úrovni B2, doložení dlouhodobé stáže případně pedagogického působení v zahraničí vítáno, trestní, občanská a morální bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost. PRAC.POMĚR: 50% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 08.09.2026 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 09.09.2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Plat: 35000,- Kč při 100% úvazku.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný životopis, stručná charakteristika dosavadní pedagogické, odborné, vědeckovýzkumné, příp. další tvůrčí činnosti, seznam výsledků tvůrčí činnosti, zejména publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, příp. seznam uměleckých výsledků tvůrčí činnosti, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. získání vědecké hodnosti nebo akademického titulu, pedagogickém vzdělání nebo pedagogické praxi , kopie osvědčení o jazykových kompetencích dle CERF pro anglický jazyk, kopie dokladů o odborné způsobilosti (např. členství v odborných komorách, spolcích, osvědčení, certifikáty). Přihlášku s dokumenty doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 15.08.2024. Výběr. řízení je od 02.07.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň B2
Čeština (aktivní) rodilý mluvčí

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
67069244
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa