Nabídka práce Montážní a manipulační dělník/ce - pro OZP - Čenkov na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ A MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/CE - PRO OZP v lokalitě Čenkov na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 16.08.2024 firma - zaměstnavatel Filipa, s.r.o. (25282875). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 9 450 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Montážní a manipulační dělník/ce - pro OZP
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pomocní montážní dělníci
Počet volných míst:
10
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.08.2024
Mzda:
9 450 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Montážní a manipulační dělník/ce - pro OZP - 1/2 úvazek

Nástup: 1.9.2024 - 1.9.2025
Mzda: 9450,-
Požadavky:
- hledáme uchazeče, kteří se rádi učí novým věcem
- schopnost pracovat systematicky
- pečlivost, zručnost, zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:
- jednoduché třídění a balení materiálu
- kontrola hotových výrobků
- pomocné práce na pracovišti

Nabízíme:
- náborový příspěvek 4000,- Kč
- zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
- 5 týdnů dovolené
- směnný režim: 6:00 - 10:00/10:00 - 14:00 hod
- práci ve zkráceném úvazku, 20 hodin/týden
- práce pro osoby OZP

Kam poslat: Kornelaková Marie, tel.: 702119254, e-mail: marie.kornelakova@filipa.cz

Místo výkonu: Čenkov č.p. 8
262 23 Jince

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Filipa, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67070605
Zaměstnavatel:
Filipa, s.r.o. (25282875)
Kde budete pracovat:
Filipa, s.r.o., Čenkov
Čenkov na Příbramsku 8
Kontaktní údaje:
Tel.: 702119254
E-mail: marie.kornelakova@filipa.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání