Nabídka práce Servisní technik/technička - Šternberk na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA v lokalitě Šternberk na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 26.08.2024 firma - zaměstnavatel Vstřikovací systémy pro plast s.r.o. (60746441). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Servisní technik/technička
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici v ostatních průmyslových oborech
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
26.08.2024
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Náplň práce: servis vstřikovacích lisů, diagnostika závad a realizace oprav, vedení servisní dokumentace a záznamů o údržbě.
Požadavky: min. SOU, SŠ technického charakteru, orientace v elektrických a hydraulických schématech, kvalifikace v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (dříve § 6 vyhl. 50/78), manuální zručnost, komunikační schopnosti a týmová spolupráce, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, mzda 40.000,- Kč + prémie, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, možnost dalšího osobního rozvoje, školení atd.
Kontakt: vingralkova.simona@ivsp.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67070869
Zaměstnavatel:
Vstřikovací systémy pro plast s.r.o. (60746441)
Kde budete pracovat:
Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.
Šternberk na Olomoucku, Nádražní 1617
Kontaktní údaje:
E-mail: vingralkova.simona@ivsp.cz

Další práce podle lokality