Nabídka práce Pomocný skladník/ce - Rajhrad na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ SKLADNÍK/CE v lokalitě Rajhrad na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 12.07.2024 firma - zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. (25527886). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 19 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pomocný skladník/ce
Odvětví:
Výroba a provoz
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pomocní skladníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
12.07.2024
Mzda:
19 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.
Pouze pro OZP.

Pomocný skladník/ce - Rajhrad

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami, drogerií, obalovými materiály, reklamními a dárkovými předměty a dalším bohatým sortimentem. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Právě teď přijmeme nového člověka na pomocné práce do skladu, odkud začíná cesta všech kancelářských potřeb za novými majiteli.

Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP a na zkrácený úvazek 6 hod. denně s možností i 4 hod. úvazku.

Co budete dělat:
Měně náročné pomocné práce ve skladu.
Udržovat pořádek ve skladu a v jeho blízkém okolí.
Chystat krabice pro baliče zboží.
Balit zboží pro expedici.
Pomáhat na rampě při příjmu.
Chystat palety pro zaměstnance příjmu zboží apod.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na pracovní smlouvu.
Mzdu dostanete vždy včas.
5 týdnů dovolené.
Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116Kč / pracovní den).
Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
Kartu do obchodního řetězce.
Volné víkendy.
Budete mít také zaměstnanecké slevy na zboží.

Jaký je náš ideální pomocný pracovník ve skladu:
Je stejně ochotný jako ostatní SMERáci.
Na tuto pozici hledáme OZP nebo OZZ.

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte kontaktní osobě Lenka Prokešová e-mail prokesova.l@smero.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, SMERO, spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67071330
Zaměstnavatel:
SMERO, spol. s r.o. (25527886)
Kde budete pracovat:
SMERO, spol. s r.o. - 06
Rajhrad na Brněnsku, Stará pošta 980
Kontaktní údaje:
E-mail: prokesova.l@smero.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání