Nabídka práce VEDOUCÍ PROVOZU KULTURNÍHO CENTRA S KAVÁRNOU - Lázně Bělohrad na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ PROVOZU KULTURNÍHO CENTRA S KAVÁRNOU v lokalitě Lázně Bělohrad na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 01.08.2024 firma - zaměstnavatel Filipa, a.s. (25282875). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ PROVOZU KULTURNÍHO CENTRA S KAVÁRNOU
Odvětví:
Výroba a provoz
Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.08.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
- Minimálně SŠ vzdělání, VŠ výhodou
- Zkušenosti v provozní a obchodní činnosti
- Ekonomický přesah - povědomí o nákladech, výnosech, účetnictví, DPH, fakturaci apod.
- Základní představa o marketingových aktivitách a PR
- Silné komunikační dovednosti, příjemné a reprezentativní vystupování, kultivovaný projev, prezentační a organizační dovednosti
- Proaktivní a kreativní přístup - snaha nalézt řešení
- Aktivní znalost AJ
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Flexibilita a ŘP sk. B, ochota cestovat
Náplň práce:
- Řízení a koordinace denního provozu sýpky, správa budovy
- Plánování a organizace akcí a aktivit, zajištění různorodých přání klientů a firem s potřebnou mírou kreativity
- Vedení obchodních jednání, hledání nových příležitostí pro využití kapacity prostorů sýpky, spolupráce s marketingem
- Správa rozpočtu a finančních záležitostí
Nabízíme:
- Práci v unikátním historickém prostředí s geniem loci (Bělohradská sýpka v areálu zámeckého parku)
- Možnost podílet se na vzniku nového kulturního a společenského centra
- Příležitost k profesnímu růstu a rozvoji
- Příležitost využít kreativní schopnosti, možnost přinášet inovativní řešení a nápady pro zlepšení provozu a organizace akcí
- Možnost profesně i finančně růst s daným projektem

Výhody:
5 týdnů dovolené, benefitní systém, firemní akce

Pozice vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP,

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67076376
Zaměstnavatel:
Filipa, a.s. (25282875)
Kde budete pracovat:
Filipa, a.s. [1]
Lázně Bělohrad na Jičínsku, Lázeňská 184
Kontaktní údaje:
Tel.: 607191784 od 8:00 do 15:00 hodin
E-mail: lucie.solcova@filipa.cz