Nabídka práce POKLADNÍK / POKLADNÍ FIREMNÍ ČERPACÍ STANICE NA ZKRÁCENÝ PP - BEZ NOČNÍHO PROVOZU - Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa POKLADNÍK / POKLADNÍ FIREMNÍ ČERPACÍ STANICE NA ZKRÁCENÝ PP - BEZ NOČNÍHO PROVOZU v lokalitě Jičín přichází na pracovní trh ke dni 15.08.2024 firma - zaměstnavatel FALANX PATRON spol. s r.o. (27487288). Výše nabídnuté mzdy za (25 hod/týdně) je přinejmenším 127 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

POKLADNÍK / POKLADNÍ FIREMNÍ ČERPACÍ STANICE NA ZKRÁCENÝ PP - BEZ NOČNÍHO PROVOZU
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pokladníci v organizacích
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.08.2024
Mzda:
127 Kč/hod
POKLADNÍK / POKLADNÍ FIREMNÍ ČERPACÍ STANICE na zkrácený PP - bez nočního provozu

Náplň práce:
obsluha pokladního systému, práce s platebními kartami, finanční hotovostí, žádný doplňkový prodej atd...

Požadujeme:
základní znalost práce na PC;
pečlivost;
zodpovědnost;
samostatnost;
bezúhonnost;

Nabízíme:
zkrácený pracovní poměr;
možnost i brigádně;
mzda od 127,- Kč/h + odměny + příplatky;
pracovní poměr na dobu neurčitou;
dlouhodobou spolupráci;
zázemí stabilní společnosti;

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky;
kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Faltejsek; tel.: 774 542 805;
e-mail: falanx.patron@seznam.cz

Pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, FALANX PATRON spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67080334
Zaměstnavatel:
FALANX PATRON spol. s r.o. (27487288)
Kde budete pracovat:
FALANX PATRON spol. s r.o. - ul. Hradecká
Jičín , Hradecká 415
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 542 805
E-mail: flanx.patron@seznam.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa