Nabídka práce Dělnice / dělník prádelny - DPP - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNICE / DĚLNÍK PRÁDELNY - DPP v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 20.08.2024 firma - zaměstnavatel Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace (70631883). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 21 280 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dělnice / dělník prádelny - DPP
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
20.08.2024
Mzda:
18 780 až 21 280 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie Osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny
Jiné výhody Zvýhodněné stravování, příjemné pracovní prostředí
Poznámka k nabídce práce:
1. kontakt e-mailem: aburesova@dsporuba.com
Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá dělnici/dělníka do prádelny.
Požadavky: základní vzdělání
Náplň práce: zajišťování čistého prádla pro klienty a zaměstnance domova pro seniory.

Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.

Nástup od: dle dohody, doba určitá 1 rok

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, příjemné pracovní prostředí

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67081647
Zaměstnavatel:
Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace (70631883)
Kde budete pracovat:
Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace,
Ostrava
Kontaktní údaje:
E-mail: aburesova@dsporuba.com

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce