Nabídka práce POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE - DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ - Hořice na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE - DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ v lokalitě Hořice na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 22.08.2024 firma - zaměstnavatel Jaroslav Slavík (71946381). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 175 Kč/hod .

Pracovní pozice:
POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE - DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.08.2024
Mzda:
175 Kč/hod
Do rodinného řeznictví - uzenářství U Slavíků v Hořicích přijmeme pomocného řezníka (řeznici) / dělníka (dělnici) do výroby.
Náplň práce: pomocné práce typu: tepelné oprac. masných výrobků, řezání, kostění, vakuování, příjem masa od dodavatelů (nošení v.půlek, skládání bedýnek s masem), úklid pracoviště atd
Kdyby měl pracovník zájem nabízíme rekvalifikaci na pozici řezníka

Požadujeme
o Praxe v potravinářském oboru výhodou, praxe se zpracováním masa výhodou
o Potravinářský průkaz podmínkou
o Manuální zručnost, fyzická zdatnost
o Zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
o Práce vhodná pro šikovné ženy i muže
o Časovou flexibilitu
o Zodpovědné a samostatné jednání

Nabízíme
o práci na HPP
o práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy
o zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu
o jednosměnný provoz, prácovní doba ve všední dny

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67082332
Zaměstnavatel:
Jaroslav Slavík (71946381)
Kde budete pracovat:
Jaroslav Slavík - Řeznictví U Slavíků
Hořice na Jičínsku, Palackého náměstí 78
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 777 315 890
E-mail: reznictviuslaviku@seznam.cz

Další zaměstnání podle lokality