Nabídka práce Provozní údržbář / údržbářka, manipulant / manipulantka - Dobruška na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA, MANIPULANT / MANIPULANTKA v lokalitě Dobruška na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 02.09.2024 firma - zaměstnavatel PROGRESTECH-nástroje, s.r.o. (26014866). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Provozní údržbář / údržbářka, manipulant / manipulantka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.09.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na stravování, motivační ohodnocení pro nově získané obchodní příprady
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt telefonicky.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B (zkušený řidič / řidička).

Náplň práce:
- údržba výrobních zařízení a CNC obráběcích strojů
- údržba objektu - běžné drobné opravy v rámci provozu
- pomocné práce související s výrobou na CNC strojích
- správa skladu materiálu včetně jeho dokumentace (příjem, manipulace, příprava pro výrobu - obsluha pily)
- provozní manipulace s VZV
- odvoz dílů na související kooperační práce v rámci celé ČR dodávkou.

Nabízíme:
- motivační ohodnocení pro nově získané obchodní případy
- příspěvek na stravování.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67085231
Zaměstnavatel:
PROGRESTECH-nástroje, s.r.o. (26014866)
Kde budete pracovat:
PROGRESTECH-nástroje, s.r.o.
Dobruška na Rychnovsku, Pulická 105
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 588 403
E-mail: adela.kasparova@progrestech.cz