Nabídka práce SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORU ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE MěÚ HOŘICE - Hořice na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORU ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE MĚÚ HOŘICE v lokalitě Hořice na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 11.10.2024 firma - zaměstnavatel Město Hořice (00271560). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 37 170 Kč hrubého.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORU ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE MěÚ HOŘICE
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Specialisté v sociální oblasti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.10.2024
Mzda:
25 280 až 37 170 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Výkon sociální práce v resortu školství (sociální práce v mateřských i základních školách) v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (Školský zákon), ve znění pozdějších předpisů. (Řeší nepravidelnou docházku dětí, záškoláctví, poruchy chování, šikanování, agresivní chování žáků. Podílí se na inkluzi žáků ve školství.
Koordinuje výkon sociální prevence ve škole. Spolupracuje s rodinou, orgány a institucemi veřejné správy (především OSPOD, samospráva, policie,
advokacie, kuratela, mediace, PMS; a další činnosti).
Veškeré informace na: www.horice.org/volna-mista

Výhody:
3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvky ze sociálního fonfu, příspěvek na penzijní připojištění, podpora při studiu a dalším vzdělávání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67095850
Zaměstnavatel:
Město Hořice (00271560)
Kde budete pracovat:
Město Hořice.
Hořice na Jičínsku, náměstí Jiřího z Poděbrad 342
Kontaktní údaje:
Tel.: 492105423
E-mail: tajemnik@horice.org.

Další nabídka práce podle lokality