Nabídka práce Automatizační technik/inženýr - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMATIZAČNÍ TECHNIK/INŽENÝR v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 02.11.2020 firma - zaměstnavatel Process Automation Solutions s.r.o. (25746588). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Automatizační technik/inženýr
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce v Brně)
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.11.2020
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Náplň práce:
o Vývoj aplikačního SW pro Laboratorní a Výrobní informační systémy
o Implementace a uvádění systémů do provozu
o Analýza a návrh dílčích modulů systémů
o Tvorba a řízení projektové dokumentace
o Technické řízení projektů (u menších zakázek)
Požadavky:
o Znalost programování na platformě. NET (Win Forms, ASP.NET, apod.)
o Znalost jazyků C#, SQL, Java script, apod.
o 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
o Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
o Schopnost komunikovat v AJ

Zaměstnanecké výhody:
o Roční prémie
o 25 dní dovolené
o Příspěvek zaměstnavatele na stravování

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
75871
Zaměstnavatel:
Process Automation Solutions s.r.o. (IČ: 25746588)
Kde budete pracovat:
Process Automation Solutions s.r.o. - Křižíkova
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 296 584 790
E-mail: jobs.cz@pa-ats.com

Prohlédnout dalších 4922 nabídek práce v Brně

Užitečné informace k pracovnímu místu

Vývojáři softwaru a programátoři navrhují, píší a testují kód nových systémů a softwaru, aby zajistili efektivitu. Vytvářejí základy pro funkční systémy a spouštějí diagnostické programy k ověření efektivity. Jsou zaměstnáni ve firmách zabývajících se vývojem počítačového softwaru, počítačových a videoherních aplikací, v poradenských firmách v oblasti informačních technologií a v útvarech informačních technologií v soukromém i veřejném sektoru.