Nabídka práce Řidič/řidička nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Rychnov nad Kněžnou

Nabídka volného pracovního místa na pozici Řidič/řidička nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 24.07.2019 do 21.01.2022.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

Rychnov nad Kněžnou | Mzda: 18 500 Kč | Kontakt telefonicky od 08:00 do 16:00. - řidičský průkaz sk. C - místo výkonu práce celá ČR.

Rychnov nad Kněžnou | Mzda: 18 500 Kč | Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 17:00 hod. nebo e-mailem manager@artax-cz.cz. Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C …

Rychnov nad Kněžnou | Mzda: 18 500 Kč | Kontakt zasláním životopisu na e-mail espandr@ttvtransport.cz. Požadavky: - ŘP sk. C + E - výpis z rejstříku trestů.…

Volná pracovní místa ARTAX doprava spedice s.r.o.

Nabídky práce RYCHNOVSKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Řidič/řidička nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Odvětví:
Doprava (nabídky práce na Rychnovsku)
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
18 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 509 nabídek práce na Rychnovsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Řidiči nákladních automobilů pro přepravu nákladu řídí nákladní automobily nebo tahače s návěsy. Řidiči dálkové nákladní dopravy řídí těžké nákladní automobily na městských, meziměstských, provinčních a mezinárodních trasách, zatímco řidiči kamionů pro krátkou a místní dopravu jezdí na městských a krátkých meziměstských trasách. Jsou zaměstnáni v dopravních, výrobních, distribučních a stěhovacích společnostech a agenturách poskytujících služby v oblasti nákladní dopravy, případně mohou být samostatně výdělečně činní.