Nabídka práce ŠIČ / ŠIČKA - Náchod

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠIČ / ŠIČKA v lokalitě Náchod přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel Sněžka, výrobní družstvo Náchod (00030066). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ŠIČ / ŠIČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
13
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
18 900 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: šití potahů na opěrky do automobilů.
Praxe v šití vítána.
Zaměstnavatel nabízí: podnikové stravování, příspěvek na dopravu.
Kontakt - Ing. Odl Daniel, tel.: +420 491 409 216, +420 777 798 463, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz nebo osobně na adrese Jugoslávská 260, Náchod (od 08:00 hod. do 14:00 hod.).
Místo výkonu práce: Jugoslávská 260, 547 01 Náchod; Kladská 292/43, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Sněžka, výrobní družstvo Náchod uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
633338
Zaměstnavatel:
Sněžka, výrobní družstvo Náchod (00030066)
Kde budete pracovat:
Sněžka, výrobní družstvo Náchod
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 491 409 216, +420 777 798 463
E-mail: daniel.odl@snezka-na.cz