Nabídka práce ŠIČ / ŠIČKA (švadlena) - Broumov na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠIČ / ŠIČKA (ŠVADLENA) v lokalitě Broumov na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel DUKO s.r.o. (48169978). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ŠIČ / ŠIČKA (švadlena)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
18 900 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody získání praxe, pružná pracovní doba atd.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná minimálně o 10 hodin týdně).
Pozice pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce: šití kojeneckého a dětského textilu.

Požadavky: znalost šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost, pečlivost, smysl pro samostatnou práci, seriózní jednání, chuť pracovat a odvést kvalitní práci, výhodou vyučení v oboru švadlena nebo krejčová - není však podmínkou.

Zaměstnavatel nabízí: práci pro zavedenou rostoucí českou firmu, získání praxe, pružnou pracovní dobu.

Kontakt telefonicky nebo osobně na provozovně - paní Adamírová Dagmar, tel.: +420 739 049 984.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jiné znalost šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost

Ano, DUKO s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
635848
Zaměstnavatel:
DUKO s.r.o. (48169978)
Kde budete pracovat:
DUKO s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 739 049 984