Nabídka práce Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - Tuchoraz na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ v lokalitě Tuchoraz na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel DAN trade s.r.o. (04468287). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Počet volných míst:
9
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
18 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Linertová Oksana, tel.: 602 711 007, 9 - 12 hod,
e-mail: dantrade@email.cz,
osobně: po předchozí domluvě.

Požadavky:
Při nástupu do práce čistý trestní rejstřík, vstupní lékařská prohlídka, potravinářský průkaz.

Náplň práce:
Sklizení, třídění, přebírání, svazovaní a balení jablek, balení a rozbalování síti v sadech, zalévaní, postřik a průklest stromků, drcení větví, sekání trávy apod .

Pracovní doba:
cca 7 - 15:30 hod, záleží na ročním období - dle dohody.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné potravinářský průkaz

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66547971
Zaměstnavatel:
DAN trade s.r.o. (04468287)
Kde budete pracovat:
DAN trade s.r.o. - Sady Tuchoraz spol. s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 711 007
E-mail: dantrade@email.cz

Další nabídka práce podle lokality