Nabídka práce Obsluha CNC nůžek - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC NŮŽEK v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel PEGA HOIST, s.r.o. (62955322). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 400 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha CNC nůžek
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
23 400 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce Pardubice
Mezinárodně uznávaný výrobce stavebních a průmyslových výtahů hledá do svého týmu pracovníky na pozici Obsluha CNC nůžek.
Náplň práce: výroba velice přesných dílů většinou v setinách milimetru.
Požadavky na uchazeše: orintace ve strojírenské výkresové dokumentaci, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) na komunikativní úrovni

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66550426
Zaměstnavatel:
PEGA HOIST, s.r.o. (62955322)
Kde budete pracovat:
PEGA HOIST, s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
E-mail: magdalena@grapecare.cz