Nabídka práce Chovatelé a ošetřovatelé prasat - Lipec na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ PRASAT v lokalitě Lipec na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 02.03.2023 firma - zaměstnavatel LIPRA PORK a.s. (46356118). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 29 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Chovatelé a ošetřovatelé prasat
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.03.2023
Mzda:
23 640 až 29 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na stravenky, na penzijní připojištění, náborový příspěvek až 20.000Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Bryknerová Jana, tel.: 601 122 151,
e-mail: liprapork@liprapork.cz
osobně: po telefonické dohodě Lipec 83.

Náplň práce:
Práce se zvířaty, krmení, ošetřování, maipulace. Mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou.
I noční provoz.

Požadavky:
Kladný vztah ke zvířatům, dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat, spolehlivost a samostatnost, vyučení v oboru není podmínkou.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky (hodnota stravenky Kč 100,-), příspěvek na penzijní připojištění, poukázky na zdraví v hodnotě Kč 600,- měsíčně, 2x ročně poukázky v hodnotě 2x Kč 5.500,-, náborový příspěvek až Kč 30.000,-.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jiné kladný vztah ke zvířatům, ochota manuálně pracovat, spolehlivost, samostatnost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66569087
Zaměstnavatel:
LIPRA PORK a.s. (46356118)
Kde budete pracovat:
LIPRA PORK a.s. Lipec
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 122 151
E-mail: liprapork@liprapork.cz

Další nabídka práce podle lokality