Nabídka práce Provozní elektrikář VN - Hrádek na Rokycansku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ VN v lokalitě Hrádek na Rokycansku přichází na pracovní trh ke dni 12.03.2024 firma - zaměstnavatel FERROMET a.s. (00000884). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 000 Kč .

Pracovní pozice:
Provozní elektrikář VN
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
12.03.2024
Mzda:
23 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody další benefity pro zaměstnance po odpracovaných letech, osobní příplatek, bonusy
Dovolená navíc 3 dny dovolené navíc
Zvláštní prémie příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- Kč/ měsíčně
Náplň práce: obsluha a údržba rozvodů a zařízení VN a VVN v areálu závodu
Požadujeme: elektrotechnické vzdělání, odborná způsobilost dle Vyhl. č. 50/1978 Sb., praxe min 4 roky v oboru

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Reference:
66605975
Zaměstnavatel:
FERROMET a.s. (00000884)
Kde budete pracovat:
FERROMET a.s. - Železárny Hrádek
Kontaktní údaje:
Tel.: 371 765 719
E-mail: honzikova.pavla@steel-holding.cz

Další nabídka práce podle lokality