Nabídka práce Dělník/dělnice - popelář/ka, obsluha ostatních manipulačních zařízení - Ždánice na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/DĚLNICE - POPELÁŘ/KA, OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ v lokalitě Ždánice na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel NYKOS a.s. (25085000). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Dělník/dělnice - popelář/ka, obsluha ostatních manipulačních zařízení
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
22 680 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody firemní benefity - mobilní telefon, osobní Benzina karta, sick days, půjčky
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Beranová Daniela, tel.: 493 647 761, 734 411 454, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: daniela.beranova@mariuspedersen.cz.

Náplň práce:
- provádět určené práce při zajišťování svozu odpadů
- provádět manipulaci s odpadovými nádobami
- pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
- dodržovat provozní řád a bezpečnostní předpisy.

Požadavky:
- zdravotní způsobilost, spolehlivost a smysl pro zodpovědnost
- časovou flexibilitu, občasně práce i o víkendech
- vysoké pracovní nasazení.

Zaměstnanecké výhody:
- jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
- dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
- vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
- systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, sick days, studijní volno atd.)
- možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
- bonus při získání nových kolegů do týmu
- bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky
- možnost výplaty týdenních záloh mzdy
- věrnostní bonusy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jiné zdravotní způsobilost, spolehlivost, časová flexibilita

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66739800
Zaměstnavatel:
NYKOS a.s. (25085000)
Kde budete pracovat:
NYKOS a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 411 454
E-mail: daniela.beranova@mariuspedersen.cz