Nabídka práce Přípravář - dělník se zájmem o autolakýrnictví - Rokycany

S novou nabídkou volného pracovního místa PŘÍPRAVÁŘ - DĚLNÍK SE ZÁJMEM O AUTOLAKÝRNICTVÍ v lokalitě Rokycany přichází na pracovní trh ke dni 29.11.2021 firma - zaměstnavatel Eva Divišová (10373870). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Přípravář - dělník se zájmem o autolakýrnictví
Profesní zařazení:
Lakýrníci automobilů a jiných vozidel
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.11.2021
Mzda:
28 000 až 35 000 Kč
Náplň práce: příprava karoserií vozů před lakováním Požadujeme: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav (prašné prostředí) Nabízíme: platové ohodnocení od 28.000,- do 35.000,- Kč/měs. Kontakt pouze e-mailem: Divišová Eva, e-mail: evadivisova@seznam.cz - pro zaslání životopisu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66747067, (Kontaktní pracoviště Rokycany)
Zaměstnavatel:
Eva Divišová (IČ: 10373870)
Kde budete pracovat:
Eva Divišová - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 371 722 044
E-mail: evadivisova@seznam.cz