Nabídka práce Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací - Kladno

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI STRATEGIE A POLITIKY ORGANIZACÍ v lokalitě Kladno přichází na pracovní trh ke dni 27.06.2022 firma - zaměstnavatel ACROSSCZECH s.r.o. (29158176). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Kladensku)
Management (volná místa na Kladensku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Kladensku)
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.06.2022
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
Manažerské, organizační a koordinační schopnosti.
Logické a strategické uvažování.
Předchozí pracovní zkušenosti ve společnostech kovové výroby - výhodou.
Anglický jazyk - středně pokročilý - výhodou.
Ruský jazyk na úrovni rodného mluvčího - výhodou.

Náplň práce:
Vypracování strategií, tvorba reportů.
Výběr, vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků.
Řízení realizace politik a jejich zavedení do praxe.

Nabízíme:
Školení a možnost růstu na pracovišti.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 10:00 - 16:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66761286
Zaměstnavatel:
ACROSSCZECH s.r.o. (IČ: 29158176)
Kde budete pracovat:
ACROSSCZECH s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 130 125
E-mail: info@poldi-steel.com

Prohlédnout dalších 768 nabídek práce na Kladensku