Nabídka práce Kuchař/Kuchařka - Mirošov na Rokycansku

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ/KUCHAŘKA v lokalitě Mirošov na Rokycansku přichází na pracovní trh ke dni 24.11.2021 firma - zaměstnavatel ROSSO STEEL, a.s. (25221108). Výše nabídnuté mzdy je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Kuchař/Kuchařka
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
24.11.2021
Mzda:
33 000 až 38 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování personální strava zdarma
Dovolená navíc oficiální mzda včetně 20 dní placené dovolené
Zvláštní prémie měsíční prémie dle spolehlivosti a odvedené práce, roční prémie
Pracovní náplň: příprava pokrmů Požadujeme: min. základní vzdělání + praxe v oboru nebo vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Praxe na pozici Kuchaře/Kuchařky. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: platové ohodnocení od 33.000,- do 38.000,- Kč/měs., zázemí stabilní společnosti, personální strava zdarma, oficiální mzda včetně 20 dní placené dovolené, měsíční prémie dle spolehlivosti a odvedené práce, roční prémie Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Kateřina Štěpánová, tel.: 724853944, e-mail: stepanova@rosso.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66763213, (Kontaktní pracoviště Rokycany)
Zaměstnavatel:
ROSSO STEEL, a.s. (IČ: 25221108)
Kde budete pracovat:
Hotel *** restaurant Na Statku
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 630 730
E-mail: stepanova@rosso.cz