Nabídka práce AGRONOM/KA - Kestřany na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa AGRONOM/KA v lokalitě Kestřany na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 15.02.2024 firma - zaměstnavatel Zemědělské družstvo Kestřany (00112402). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
AGRONOM/KA
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Technici agronomové
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.02.2024
Mzda:
29 000 až 40 000 Kč
Náplň práce: veškeroé agronomické práce, řízení polních prací, vedení evidence hnojiv a chemických přípravků, příprava osevních plánů, vedení evidence půdních bloků
Požadavky: ŘP skup. B podmínkou
Pracovní doba: 7.00 - 11.30 hod.; 12.00 - 15.30 hod.
Nabízíme: stravovací paušál, telefon
První kontakt.: Bc. Miloslav Vačkář, tel.: 777 279 033 (7.00 - 11.30 - 12.00 - 15.30) , e-mail: reditel@zdkestrany.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66778728
Zaměstnavatel:
Zemědělské družstvo Kestřany (00112402)
Kde budete pracovat:
Zemědělské družstvo Kestřany
Kontaktní údaje:
E-mail: vackar.zod-kestrany@seznam.cz