Nabídka práce OE specialista kvality - Bitozeves na Lounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OE SPECIALISTA KVALITY v lokalitě Bitozeves na Lounsku přichází na pracovní trh ke dni 23.01.2023 firma - zaměstnavatel Nexen Tire Europe s.r.o. (03614131). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
OE specialista kvality
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Lounsku)
Výroba a provoz (volná místa na Lounsku)
Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.01.2023
Mzda:
35 000 Kč
místo výkonu práce: Průmyslová 1000, Bítozeves, Průmyslová zóna Triangle
Jihokorejská společnost Nexen Tire patří mezi nejvýznamnější světové výrobce pneumatik. Její centrály se nalézají v Yangsanu a jihokorejské petropoli Soulu. Nexen Tire je průkopníkem v oblasti využívání nejmodernějších technologií a inovativních výrobních postupů
Co od vás očekáváme:
2 roky zkušeností s OEM (Tier 1)
znalosti s IATF 16949, VDA 6.3/6.5 a AIAG
orientace v CSR
zkušenosti s PPAP, APQP, 8D, Ischikawa, 5Why, FTA a další
výhodou je znalost zákaznické B2B
AJ - B2
proaktivní, komunikativní osobnost
ochotný cestovat
základní znalost řízení způsobilosti podmínkou
znalost SPC výhodou
co vás čeká:
člen týmu Quality Control
práce v kolektivu
zodpovědnost za OE záležitosti
výhody: sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, rozjezd zcela nového projektu
kontaktujte nás na: prace@nexentire.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66779238
Zaměstnavatel:
Nexen Tire Europe s.r.o. (03614131)
Kde budete pracovat:
Nexen Tire Europe s.r.o., pracoviště SPZ Triangle
Kontaktní údaje:
Tel.: 733123733
E-mail: prace@nexentire.com

Prohlédnout dalších 357 nabídek práce na Lounsku