Nabídka práce Supervizor / supervizorka Logistiky - Rychnov nad Kněžnou

S novou nabídkou volného pracovního místa SUPERVIZOR / SUPERVIZORKA LOGISTIKY v lokalitě Rychnov nad Kněžnou přichází na pracovní trh ke dni 18.07.2022 firma - zaměstnavatel Simoldes Plasticos Czech s.r.o. (03545695). Výše nabídnuté mzdy je 43 200 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Supervizor / supervizorka Logistiky
Odvětví:
Doprava (nabídky práce na Rychnovsku)
Management (nabídky práce na Rychnovsku)
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Směnnost:
Čtyřsměnný provoz
Změněno dne:
18.07.2022
Mzda:
37 000 až 43 200 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie bonusy/prémie, 13. plat
Jiné výhody příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy....
Kontakt telefonicky, osobně na pracovišti nebo e-mailem diana.hejzlarova@simoldes.com.
Požadujeme:
- min. SOU - výhodou technické zaměření
- praxe v automotive průmyslu výhodou
- zkušenost s vedením lidí
- znalost práce na PC
- praktické myšlení, samostatnost, odolnost vůči stresu
- organizační schopnosti, zodpovědnost
- anglicky jazyk - min. B1
- řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
- odpovídá za řízení svěřeného týmu lidí na své směně
- dohlíží na oblasti příjmu, expedice a skladů
- analýza, distribuce a monitoring denních plánovaných nákladů
- práce v třísměnném/čtyřsměnném provozu.
PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66834967
Zaměstnavatel:
Simoldes Plasticos Czech s.r.o. (IČ: 03545695)
Kde budete pracovat:
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 177 722
E-mail: diana.hejzlarova@simoldes.com

Prohlédnout dalších 600 nabídek práce na Rychnovsku