Nabídka práce Truhlář - Lípa nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TRUHLÁŘ v lokalitě Lípa nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel PREFA RAŠOVICE a.s. (07945311). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 560 Kč .

Pracovní pozice:
Truhlář
Odvětví:
Výroba a provoz
Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
8
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
25 560 Kč
Kontakt telefonicky PO-ST od 10:00 do 12:00 hodin nebo e-mailem na adresu radim@topnest.cz.
Požadujeme:
- zkušenosti se stroji jako ruční okružní pila, pila listová, pila formátovací, pila kotoučová stolní, aku vrtačka
- schopnost čtení z výkresové dokumentace
- manuální zručnost, pracovitost
- spolehlivost, loajalita, proaktivní přístup
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny).
Náplň práce:
- montáž dle výkresové dokumentace a následná kontrola.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66840310
Zaměstnavatel:
PREFA RAŠOVICE a.s. (07945311)
Kde budete pracovat:
PREFA RAŠOVICE a.s. - pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: andrea@topnest.cz