Nabídka práce Montážní dělníci ostatních výrobků - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 29.12.2023 firma - zaměstnavatel PJI SHOPPING s.r.o. (01636855). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 19 500 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Montážní dělníci ostatních výrobků
Odvětví:
Výroba a provoz
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.12.2023
Mzda:
19 500 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Jízdní výhody doprava do zaměstnání
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: montáž modulů kostry regálových systémů
Požadujeme manuální zručnost, výpis z trestního rejstříku
Uvedená adresa je výjezdním místem. Výjezdy v rámci Pardubického kraje s možností přesahu do celé ČR.
Zaměstnanecké výhody: možnost čerpání záloh, osobní a kariérní růst a další
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem (pji.shopping@gmail.com) nebo osobně (Palackého třída 1908, Pardubice, v pracovní dny od 08:00 - 16:00).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodou
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) výhodou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel PJI SHOPPING s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66848911
Zaměstnavatel:
PJI SHOPPING s.r.o. (01636855)
Kde budete pracovat:
PJI SHOPPING s.r.o. - kontaktní pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: pji.shopping@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality