Nabídka práce LABORANT/KA PRO GALVANICKÉ POKOVOVÁNÍ - Týn nad Vltavou na Českobudějovicku

S novou nabídkou volného pracovního místa LABORANT/KA PRO GALVANICKÉ POKOVOVÁNÍ v lokalitě Týn nad Vltavou na Českobudějovicku přichází na pracovní trh ke dni 27.05.2022 firma - zaměstnavatel RICHMONT - CZ a.s. (26045010). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 000 Kč .

Pracovní pozice:
LABORANT/KA PRO GALVANICKÉ POKOVOVÁNÍ
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Českobudějovicku)
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.05.2022
Mzda:
23 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Mzda: od 23.000 Kč/měsíc dle zkušeností uchazeče.
Náplň práce: provádění analýz jednotlivých lázní; navrhování úprav roztoků.
Požadujeme: vzdělání v chemickém oboru (SŠ, SOU); praxe na obdobné pozici výhodou; spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení, zaměstnání pouze na ranní směnu.
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66849148
Zaměstnavatel:
RICHMONT - CZ a.s. (IČ: 26045010)
Kde budete pracovat:
RICHMONT - CZ a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 276 276
E-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com

Prohlédnout dalších 1789 nabídek práce na Českobudějovicku