Nabídka práce Procesní inženýr/inženýrka - Brankovice na Vyškovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROCESNÍ INŽENÝR/INŽENÝRKA v lokalitě Brankovice na Vyškovsku přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. (27455823). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Procesní inženýr/inženýrka
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Vyškovsku)
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
45 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 3 dny sick-days
Jiné výhody
Podnikové stravování
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech. Již od roku 2007 nás naleznete v průmyslové zóně v Brankovicích, kde v příjemné dojezdové vzdálenosti od Bučovic (10 minut), Koryčan (12 minut), Ždánic, Kyjova, Vyškova a Slavkova (20 minut) nabízíme různá zajímavá pracovní místa. Jedním z nich je:

P R O C E S N Í I N Ž E N Ý R / K A

Budete se aktivně podílet na zvyšování kvality a efektivity výroby našich výrobních linek. Společnost má pro Vás připravenou širokou paletu benefitů a důkladně Vás na Vaší nové pozici zaškolí.

CO BUDETE DĚLAT A CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?

- Svěříme Vám IMPLEMENTACI NOVÝCH VÝROBNÍCH PROCESŮ, od spolupráce na specifikování požadavků na výrobní zařízení, přes jejich kvalifikaci, až po dolaďování nového výrobního procesu. VZDĚLÁNÍ V TECHNICKÉM OBORU Vám v této práci velmi pomůže.

- Velkou část Vaší práce bude tvořit MAPOVÁNÍ VÝROBNÍCH PROCESŮ a PRAVIDELNÉ VYHODNOCOVÁNÍ EFEKTIVITY VÝROBY. V souvislosti s tím budete zpracovávat analýzy a navrhovat řešení v této oblasti.

- Budete se podílet na ZLEPŠOVÁNÍ STÁVAJÍCÍCH VÝROBNÍCH PROCESŮ takže, uplatníte tvůrčí přístup a BUDETE MOCI REALIZOVAT SVÉ NÁPADY. Velkou výhodou budou zkušenosti s nástroji procesního inženýrství od Lean Six Sigma a 5S, přes Kaizen a Gemba, až po DOE nebo SMED atd.

- Budete se věnovat KOORDINACI VÝROBNÍCH PROCESŮ, aby odpovídaly ISO 9001 a požadavkům automobilového průmyslu podle IATF 16949.

- Potká Vás také ADMINISTRATIVA jako např. příprava podkladů pro výrobní směrnice a pokyny, tvorba a úprava layoutů nebo reporting, takže využijete znalost práce na PC (Word, Excel apod.).

- K Vaší práci bude patřit i hodně KOMUNIKACE jak s interními kolegy, tak s některými dodavateli a občas také se zákazníky. Protože jsou někteří z nich ze zahraničí, neobejdete se bez ZNALOSTI AJ SLOVEM I PÍSMEM (pokročilá úroveň B2).

- Velice oceníme, zkušenosti s prací na obdobné pozici. Skvělá by byla také komunikativní znalost NJ, která ale rozhodně není podmínkou.

- Pro občasné SLUŽEBNÍ CESTY, budete potřebovat ŘP sk. B a chuť cestovat.

- Během ÚČASTI NA ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v Astotec totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.

- NEMÁTE VŠECHNY UVEDENÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI? Nevadí. Přesto se ozvěte! ??

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- Uzavřeme s Vámi PRACOVNÍ SMLOUVU s nástupem dle domluvy na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou. Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout V PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBĚ.

- Nabídneme Vám ATRAKTIVNÍ MĚSÍČNÍ MZDU dle Vašich zkušeností a znalostí. Našim zaměstnancům navíc MZDY PRAVIDELNĚ NAVYŠUJEME.

- DOTOVANÉ OBĚDY, nebo PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ.

- Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný PROGRAM NA PODPORU ZDRAVÍ. V těžkých životních situacích zaměstnancům pomáhá náš NADAČNÍ FOND WE CARE

- Samozřejmostí je pracovní NOTEBOOK a TELEFON s občasnou možností HOME-OFFICE.

- O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se starají skvělí lektoři v INDIVIDUÁLNÍCH KURZECH.

- Dáváme VÍCE DOVOLENÉ, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly. Naše SICK-DAYS pomáhají zaměstnancům překonat krátkodobé zdravotní potíže bez přecházení nebo neschopenky.

- Jednáme s lidmi S RESPEKTEM a snažíme se být FÉROVÝM ZAMĚSTNAVATELEM, aby u nás zaměstnanci pracovali rádi.

- NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč už je pak jen třešničkou na dortu :-)

ZAUJALA VÁS TATO POZICE A CHCETE SE O NI UCHÁZET? ODPOVĚZTE prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka "odpovědět" a k odpovědi přiložte životopis. A pokud máte dotazy, určitě ZAVOLEJTE na 517 302 222! Tato pozice Vás neoslovila, ale RÁDI BYSTE SE DOZVĚDĚLI O JINÝCH MOŽNOSTECH ZAMĚSTNÁNÍ? Zavolejte nám na 517 302 222 a my Vám rádi řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň B2 slovem i písmem
Němčina (aktivní) výhodou ne podmínkou

Vhodnosti volného pracovního místo

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Kontaktní údaje

Reference:
66856732
Zaměstnavatel:
Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. (IČ: 27455823)
Kde budete pracovat:
Astotec Automotive Czech republic s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 517 302 222
E-mail: prace.acz@astotec.com

Prohlédnout dalších 570 nabídek práce na Vyškovsku