Nabídka práce Nutriční terapeut - Strakonice

S novou nabídkou volného pracovního místa NUTRIČNÍ TERAPEUT v lokalitě Strakonice přichází na pracovní trh ke dni 12.08.2022 firma - zaměstnavatel STRAVBYT s.r.o. (26325144). Výše nabídnuté mzdy je 28 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Nutriční terapeut
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Strakonicku)
Profesní zařazení:
Nutriční asistenti
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
12.08.2022
Mzda:
24 000 až 28 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Vzdělání v oboru nutriční terapeut a praxe ve stravování výhodou, znalost dietního systému,
Náplň práce: práce na PC, sestavování jídelních plánů, kontrola servírované stravy.
Možnost karierního růstu.
Ke mzdě se poskytují výkon.prémie, pracovní poměr na dobu určitou - po zapracování prodloužení na dobu neurčitou
KONTAKT: zájemci mohou posílat životopisy na e-mail: kariera.stravbyt@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Jiné zdravotní průkaz

Reference:
66858086
Zaměstnavatel:
STRAVBYT s.r.o. (IČ: 26325144)
Kde budete pracovat:
STRAVBYT s.r.o. - pracoviště Nemocnice Strakonice
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera.stravbyt@seznam.cz

Prohlédnout dalších 318 nabídek práce na Strakonicku