Nabídka práce Agronom/ka - Býšť na Pardubicku

S novou nabídkou volného pracovního místa AGRONOM/KA v lokalitě Býšť na Pardubicku přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel Zemědělská akciová společnost Býšť (25279327). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Agronom/ka
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví (nabídky práce na Pardubicku)
Profesní zařazení:
Technici agronomové
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na stravování
Náplň práce: spolupráce na zajištění řízení rostlinné výroby s vedením společnosti, stanovení technologických postupů při pěstování plodin, sestavování osevních plánů, plánování polních prací (příprava půdy, setí, postřiky, hnojení, sklizeň), výběr osiv, hnojiv a přípravků na ochranu rostlin, organizace a řízení práce, vedení provozních evidencí.
Požadujeme: VŠ nebo SŠ zemědělského zaměření, práce s LPIS - výhodou nikoliv podmínkou, osvědčení pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin II., organizační schopnosti - komunikativnost
Vhodné pro absolventy.
Zaměstnanecké výhody: roční bonusy, naturálie, mobilní telefon, notebook, osobní automobil, zajímavou práci s moderními stroji, zaměstnání u české stabilní společnosti, možnost profesního rozvoje.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Práce s PC - textový editor (Word) uživatelská znalost MS Office
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - jiné znalost programu Agronom (AGinfoú
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T výhodou

Reference:
66858657
Zaměstnavatel:
Zemědělská akciová společnost Býšť (IČ: 25279327)
Kde budete pracovat:
Zemědělská akciová společnost Býšť
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 446 254
E-mail: j.janecek@zasbyst.cz

Prohlédnout dalších 1427 nabídek práce na Pardubicku