Nabídka práce INTERIÉROVÝ SPECIALISTA - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa INTERIÉROVÝ SPECIALISTA v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 05.08.2022 firma - zaměstnavatel Euroker spol. s r.o. (62526081). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
INTERIÉROVÝ SPECIALISTA
Odvětví:
Služby (volná místa na Českobudějovicku)
Kultura a sport (volná místa na Českobudějovicku)
Profesní zařazení:
Návrháři interiérů
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.08.2022
Mzda:
32 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Přijmeme spolehlivého pracovníka-pracovnici na pozici interiérového specialistu
Místo pracoviště: Okružní 2615 (areál MANE) České Budějovice
Pracovní poměr: Práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Naše společnost je trhu již 25 let. Naše specializace jsou koupelny, dlažby, obklady, sanita (vany, sprch.kouty, vodovodní baterie), vinyly, interiérové dveře
Základní pracovní náplň:
- Kreslení interierů a komunikace se zákazníkem,
- Příjem a výdej objednávek
- Fakturace, pokladní práce
- 3D návrhy koupelen
Naše požadavky
- profesionální vystupování a spolehlivost
- odborná znalost práce na PC
- výhoda - zkušenost s kreslením v grafickém programu (nejlépe CAD Decor)
- zkušenost a znalost vybavení koupelen a
- zdokonalování v nabídkách na trhu
- orientace ve stavebních plánech
- zodpovědnost a ochota učit se novým věcem
- řidičský průkaz skupiny B,
- čistý trestní rejstřík
- základní mzda 32 000 + prémie
- nástup dle dohody
Benefity: flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna
Životopisy a informace prosím jen přes mail : kovar@euroker.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66870630
Zaměstnavatel:
Euroker spol. s r.o. (62526081)
Kde budete pracovat:
Euroker spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 270 601
E-mail: kovar@euroker.cz

Prohlédnout dalších 1697 nabídek práce na Českobudějovicku